Glavni sadržaj
Three skincare products from Lancome displayed against a textured light background: a serum in a dark bottle, a cream in a pink jar, and a treatment in a silver tube.

PROIZVODI ZA NJEGU KOŽE

Više od 80 godina Lancôme pomaže ženama diljem svijeta da budu sretne i blistaju. Otkrijte naše formule za njegu koje kreiramo posebno za vas u specijaliziranim Lancôme laboratorijima.

Linije za njegu kože

Linije za njegu kože
(50 proizvodi)
NOVO INOVACIJA

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM

Serum visoke učinkovitosti za spriječavanje pojava znakova starenja

Stara cijena Nova cijena 157 €
(3,140 €/1l.)

H.P.N. 300-PEPTIDE CREAM

KOREKCIJA BORA SMANJENJE TAMNIH MRLJA OČVRŠĆIVANJE KOŽE LICA I VRATA

Stara cijena Nova cijena 125 €
(250 €/100 ml.)
NOVO PUNJIVO

Rénergie Collagen+ Lift-Xtend Cream

Nova dimenzija u znanosti o kolagenu

Stara cijena Nova cijena 115 €

TONIQUE CONFORT

Stara cijena Nova cijena 72 €
(18 €/100 ml.)

Hydra Zen Anti-Stress Cream

Hidratantna krema

Stara cijena Nova cijena 67 €
(134 €/100 ml.)

RÉNERGIE YEUX - Krema za područje oko očiju

Krema za područje oko očiju s učinkom protiv starenja

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 82 €
NOVO

ADVANCED GÉNIFIQUE NIGHT

Noćna krema za obnavljanje barijere kože

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 122 €
(2,440 €/1l.)

RÉNERGIE MULTI-LIFT NUIT

Noćna krema protiv znakova starenja kože

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 157 €
(3,140 €/1l.)

Bi-Facil

Dvofazni odstranjivač make-upa s očiju

Stara cijena Nova cijena 47 €
(376 €/1l.)
NOVO

RÉNERGIE C.R.x. TRIPLE SERUM RETINOL

Stara cijena Nova cijena 167 €
(334 €/100 ml.)

RÉNERGIE H.P.N. UVMUNE SPF50 CREAM

Stara cijena Nova cijena 157 €
(209.33 €/100 ml.)

GÉNIFIQUE ULTIMATE SERUM

Stara cijena Nova cijena 147 €
(294 €/100 ml.)
NOVO

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM EYE

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 99 €
(495 €/100 ml.)
NOVO

Génifique Ultimate Serum-In-Essence

Ultimativna obnova kože iz korijena.

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 74 €
NOVO Refill

Absolue Longevity MD Intercept The Cream

Područje primjene: Lice

Stara cijena Nova cijena 135 €
PUNJIVO

Absolue Longevity MD Reset The Cream

Lice

Stara cijena Nova cijena 160 €
(320 €/100 ml.)
NOVO PUNJIVO

Rénergie C.r.x. Triple Serum Retinol Set 50ml

Vaš visoko korektivni protokol za njegu kože

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 183 €

UV EXPERT SUPRA SCREEN SPF 50+

Jedna veličina dostupna
40 ml
Stara cijena Nova cijena 52 €

Génifique Creme

Dnevna krema s anti-age učinkom

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 115 €
(2,300 €/1l.)

ROSE SUGAR SCRUB

Piling za lice

Jedna veličina dostupna
100 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(470 €/1l.)

Galatée Confort

Mlijeko za čišćenje za suhu kožu

Stara cijena Nova cijena 72 €
(180 €/1l.)
NOVO

Absolue Longevity MD Reset The Serum

Lice i oči

Stara cijena Nova cijena 185 €
(370 €/100 ml.)
NOVO

ADVANCED GÉNIFIQUE YEUX LIGHT-PEARL

Serum za područje oko očiju i trepavice

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 92 €
(4,600 €/1l.)

Nutrix Royal Body

Intenzivno hranjiv i obnavljajući maslac za tijelo. Za suhu kožu

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 59 €
(295 €/1l.)
NOVO

Génifique Repair Shot™

Proizvod za korekciju svih vrsta bora

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 100 €

Absolue Longevity The Soft Cream

PRDN krema za učvršćivanje i regeneraciju

Stara cijena Nova cijena 310 €
NOVO PUNJIVO

Rénergie H.P.N. 300-peptidna krema set od 50ml

Vaš visokoučinkoviti anti-age protokol za kožu

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 127 €
NOVO

Absolue Longevity MD Intercept The Serum

Lice i područje oko očiju

Stara cijena Nova cijena 185 €

Absolue Rich Cream

Bogata krema s ekstraktima ruže

Stara cijena Nova cijena 310 €
(5,166.67 €/1l.)

Rénergie Multi-Lift Crème

Krema za smanjenje izgleda bora SFP 15

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 132 €
(2,640 €/1l.)

Hydra Zen Anti-Stress Rich Cream

Bogata hidratantna krema

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 67 €
(1,340 €/1l.)

Hydra Zen Anti-Stress Night Cream

Noćna hidratantna krema protiv znakova stresa

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 79 €
(1,580 €/1l.)

ABSOLUE EYE CREAM

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 167 €
(835 €/100 ml.)

HYDRA ZEN LIQUID MOISTURIZER

Tekuća hidratantna njega

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 65 €
(1,300 €/1l.)
NOVO ZA SUHI TIP KOŽE

RÉNERGIE H.P.N. 300-PEPTIDE RICH CREAM

HIJALURONSKA KISELINA - 300 VRSTA PEPTIDA - NIACINAMID

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 125 €
(250 €/100 ml.)
novo

Rénergie Multi-Glow Cream

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 112 €

RÉNERGIE NANO-RESURFACER | 400 BOOSTER REFILL X6

Next Generation At-Home Skincare Device With Clinical Efficacy

Stara cijena Nova cijena 275 €
NOVO

Clarifique BX-Interceptor™ Serum

Brzo čišćenje mrlja

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 37 €

Absolue The Serum

Regenerirajući eliksir koncentrat

Stara cijena Nova cijena 360 €
(12,000 €/1l.)

Absolue Longevity MD Anticipate The Cream

Absolue Longevity MD Anticipate The Cream je visokoučinkovita krema za lice dizajnirana za održavanje mladolikog izgleda kože i sprječavanje ranih znakova starenja. Razvijena s Lancôme Longevity Integrative Science™ tehnologijom, cilja na vidljive znakove kao što su fine linije i gubitak sjaja, dok istovremeno podržava funkciju kožne barijere i štiti od oksidativnog stresa. Formula pomaže očuvati glatkoću, sjaj i ugodu mlade kože.

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 160 €
(320 €/100 ml.)
NOVO PUNJIVO

Génifique 30ml dnevna rutina

Vaša ultimativna rutina za obnovu kože

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 130 €

Crème Mousse-Confort

Kremasta pjena za čišćenje lica

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(376 €/1l.)
Refill

ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR CREAM

ACTIVATE SKIN'S LONGEVITY FROM THE ROOT

Stara cijena Nova cijena 440 €
(880 €/100 ml.)
BESTSELLER

ABSOLUE ROSE 80 CLEANSING BALM-TO-FOAM

2-U-1 TRANSFORMATIVNI PROIZVODA ZA ČIŠĆENJE

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 110 €
(73.33 €/100 ml.)

HYDRA ZEN CREAM

✓ Anti-Stress Feuchtigkeitscreme
✓ Erfrischt & beruhigt die Haut sofort

Stara cijena Nova cijena 22 €
(146.67 €/100 ml.)

Rénergie Cream SPF 20

Krema protiv znakova starenja, za korekciju bora i pigmentnih mrlja

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 120 €
(240 €/100 ml.)

ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR LOTION

TONIFYING MICRO-DIFFUSION CONDITIONING SKIN FOR L'EXTRAIT PROTOCOL

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 225 €
(150 €/100 ml.)
NOVO

Génifique Ultimate Cleanser

Naš prvi proizvod za čišćenje lica koji obnavlja kožu*

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 43 €
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj