Glavni sadržaj
Three skincare products from Lancome displayed against a textured light background: a serum in a dark bottle, a cream in a pink jar, and a treatment in a silver tube.

PROIZVODI ZA NJEGU KOŽE

Više od 80 godina Lancôme pomaže ženama diljem svijeta da budu sretne i blistaju. Otkrijte naše formule za njegu koje kreiramo posebno za vas u specijaliziranim Lancôme laboratorijima.

Linije za njegu kože

Linije za njegu kože
(50 proizvodi)
NOVO INOVACIJA

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM

Serum visoke učinkovitosti za spriječavanje pojava znakova starenja

Stara cijena Nova cijena 157 €
(3,140 €/1l.)

H.P.N. 300-PEPTIDE CREAM

KOREKCIJA BORA SMANJENJE TAMNIH MRLJA OČVRŠĆIVANJE KOŽE LICA I VRATA

Stara cijena Nova cijena 125 €
(250 €/100 ml.)
NOVO PUNJIVO

Rénergie Collagen+ Lift-Xtend Cream

Nova dimenzija u znanosti o kolagenu

Stara cijena Nova cijena 115 €

TONIQUE CONFORT

Stara cijena Nova cijena 72 €
(18 €/100 ml.)

Hydra Zen Anti-Stress Cream

Hidratantna krema

Stara cijena Nova cijena 67 €
(134 €/100 ml.)

RÉNERGIE YEUX - Krema za područje oko očiju

Krema za područje oko očiju s učinkom protiv starenja

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 82 €
NOVO

ADVANCED GÉNIFIQUE NIGHT

Noćna krema za obnavljanje barijere kože

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 122 €
(2,440 €/1l.)

RÉNERGIE MULTI-LIFT NUIT

Noćna krema protiv znakova starenja kože

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 157 €
(3,140 €/1l.)

Bi-Facil

Dvofazni odstranjivač make-upa s očiju

Stara cijena Nova cijena 47 €
(376 €/1l.)
NOVO

RÉNERGIE C.R.x. TRIPLE SERUM RETINOL

Stara cijena Nova cijena 167 €
(334 €/100 ml.)

RÉNERGIE H.P.N. UVMUNE SPF50 CREAM

Stara cijena Nova cijena 157 €
(209.33 €/100 ml.)

GÉNIFIQUE ULTIMATE SERUM

Stara cijena Nova cijena 147 €
(294 €/100 ml.)
NOVO

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM EYE

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 99 €
(495 €/100 ml.)
NOVO

Génifique Ultimate Serum-In-Essence

Ultimativna obnova kože iz korijena.

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 74 €
NOVO Refill

Absolue Longevity MD Intercept The Cream

Područje primjene: Lice

Stara cijena Nova cijena 135 €
PUNJIVO

Absolue Longevity MD Reset The Cream

Lice

Stara cijena Nova cijena 160 €
(320 €/100 ml.)
NOVO PUNJIVO

Rénergie C.r.x. Triple Serum Retinol Set 50ml

Vaš visoko korektivni protokol za njegu kože

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 183 €

UV EXPERT SUPRA SCREEN SPF 50+

Jedna veličina dostupna
40 ml
Stara cijena Nova cijena 52 €
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj