Glavni sadržaj

Njega po kategoriji proizvoda

Njega po kategoriji proizvoda
(49 proizvodi)
LIMITIRANO IZDANJE

Rénergie H.C.F. Triple Serum 50ml set za njegu kože

Majčin dan limitirano izdanje

Jedna veličina dostupna
Gift Set
Stara cijena Nova cijena 225 €

ABSOLUE REVITALIZIRAJUĆI SERUM ZA PODRUČJE OKO OČIJU

Serum za područje oko očiju

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 180 €
(12,000 €/1l.)
NOVO

Génifique Ultimate Serum-In-Essence

Ultimativna obnova kože iz korijena.

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 74 €

Rénergie Cream SPF 20

Krema protiv znakova starenja, za korekciju bora i pigmentnih mrlja

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 120 €
(240 €/100 ml.)
Refill

ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR CREAM

ACTIVATE SKIN'S LONGEVITY FROM THE ROOT

Stara cijena Nova cijena 440 €
(880 €/100 ml.)

ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR LOTION

TONIFYING MICRO-DIFFUSION CONDITIONING SKIN FOR L'EXTRAIT PROTOCOL

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 225 €
(150 €/100 ml.)
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj