Glavni sadržaj

Njega po kategoriji proizvoda

Njega po kategoriji proizvoda
(49 proizvodi)
NOVO

Clarifique BX-Interceptor™ Serum

Brzo čišćenje mrlja

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 37 €

Crème Mousse-Confort

Kremasta pjena za čišćenje lica

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(376 €/1l.)

Absolue The Serum

Regenerirajući eliksir koncentrat

Stara cijena Nova cijena 360 €
(12,000 €/1l.)

Gel Éclat

Gel za nježno čišćenje lica

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(376 €/1l.)
NOV

Mascara Melter

Njezin odstranjivač maskare

Color:
Mascara Melter
Jedna nijansa dostupna
Stara cijena Nova cijena 45 €

NUTRIX CREAM

Boghata hranjiva krema za vrlo suhu i osjetljivu kožu

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 72 €
(144 €/100 ml.)
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj