Glavni sadržaj

Njega po kategoriji proizvoda

Njega po kategoriji proizvoda
(49 proizvodi)

Absolue Rich Cream

Bogata krema s ekstraktima ruže

Stara cijena Nova cijena 310 €
(5,166.67 €/1l.)

La Vie Est Belle - Invigorating Fragranced Shower Gel

Gel za tuširanje

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 52 €
(260 €/1l.)

Hydra Zen Anti-Stress Night Cream

Noćna hidratantna krema protiv znakova stresa

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 79 €
(1,580 €/1l.)
NOVO

UV Expert Supra Screen Invisible Sun Stick SPF 50

Nevidljivi stick za zaštitu od sunca SPF 50 u putnom pakiranju za sve tipove kože, čak i osjetljivu.

Jedna veličina dostupna
18gr
Stara cijena Nova cijena 39 €

Hydra Zen Anti-Stress Rich Cream

Bogata hidratantna krema

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 67 €
(1,340 €/1l.)

Tonique Douceur

Hidratantni tonik. Bez alkohola

Jedna veličina dostupna
400 ml
Stara cijena Nova cijena 72 €
(180 €/1l.)
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj