Glavni sadržaj

Njega po kategoriji proizvoda

Njega po kategoriji proizvoda
(49 proizvodi)

Nutrix Royal Body

Intenzivno hranjiv i obnavljajući maslac za tijelo. Za suhu kožu

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 59 €
(295 €/1l.)

Absolue Longevity The Soft Cream

PRDN krema za učvršćivanje i regeneraciju

Stara cijena Nova cijena 310 €

Rénergie Multi-Lift Crème

Krema za smanjenje izgleda bora SFP 15

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 132 €
(2,640 €/1l.)

Eau Micellaire Douceur

Vodica za čišćenje lica, očiju i usana

Jedna veličina dostupna
400 ml
Stara cijena Nova cijena 72 €
(180 €/1l.)
NOVO ZA SUHI TIP KOŽE

RÉNERGIE H.P.N. 300-PEPTIDE RICH CREAM

HIJALURONSKA KISELINA - 300 VRSTA PEPTIDA - NIACINAMID

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 125 €
(250 €/100 ml.)

Galatéis Douceur

Losion za čišćenje lica i područja očiju

Jedna veličina dostupna
400 ml
Stara cijena Nova cijena 72 €
(180 €/1l.)
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj