Glavni sadržaj

Njega po kategoriji proizvoda

Njega po kategoriji proizvoda
(49 proizvodi)

Mousse Eclat

Pjenasto sredstvo za čišćenje

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(235 €/1l.)

Bocage Gentle Caress Déodorant

Nježni njegujući roll-on dezodorans

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 32 €
(640 €/1l.)

Génifique Creme

Dnevna krema s anti-age učinkom

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 115 €
(2,300 €/1l.)
NOVO

ADVANCED GÉNIFIQUE YEUX LIGHT-PEARL

Serum za područje oko očiju i trepavice

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 92 €
(4,600 €/1l.)

LA VIE EST BELLE LOSION ZA TIJELO

MIRISNI LOSION ZA TIJELO

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 52 €
(26 €/100 ml.)

Galatée Confort

Mlijeko za čišćenje za suhu kožu

Stara cijena Nova cijena 72 €
(180 €/1l.)
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj