Glavni sadržaj

Njega po kategoriji proizvoda

Njega po kategoriji proizvoda
(49 proizvodi)
NOVO PUNJIVO

Rénergie Collagen+ Lift-Xtend Cream

Nova dimenzija u znanosti o kolagenu

Stara cijena Nova cijena 115 €

GÉNIFIQUE YEUX ULTIMATE

DUAL REPAIR CONCENTRATED EYE CREAM

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 77 €
(385 €/100 ml.)
NOVO

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM EYE

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 99 €
(495 €/100 ml.)

ROSE SUGAR SCRUB

Piling za lice

Jedna veličina dostupna
100 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(470 €/1l.)

HYDRA ZEN CREAM

✓ Anti-Stress Feuchtigkeitscreme
✓ Erfrischt & beruhigt die Haut sofort

Stara cijena Nova cijena 22 €
(146.67 €/100 ml.)
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj