Glavni sadržaj

Njega po kategoriji proizvoda

Njega po kategoriji proizvoda
(49 proizvodi)
NOVO INOVACIJA

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM

Serum visoke učinkovitosti za spriječavanje pojava znakova starenja

Stara cijena Nova cijena 157 €
(3,140 €/1l.)

H.P.N. 300-PEPTIDE CREAM

KOREKCIJA BORA SMANJENJE TAMNIH MRLJA OČVRŠĆIVANJE KOŽE LICA I VRATA

Stara cijena Nova cijena 125 €
(250 €/100 ml.)

RÉNERGIE H.P.N. UVMUNE SPF50 CREAM

Stara cijena Nova cijena 157 €
(209.33 €/100 ml.)
NOVO

RÉNERGIE C.R.x. TRIPLE SERUM RETINOL

Stara cijena Nova cijena 167 €
(334 €/100 ml.)

TONIQUE CONFORT

Stara cijena Nova cijena 72 €
(18 €/100 ml.)

GÉNIFIQUE ULTIMATE SERUM

Stara cijena Nova cijena 147 €
(294 €/100 ml.)

UV EXPERT SUPRA SCREEN SPF 50+

Jedna veličina dostupna
40 ml
Stara cijena Nova cijena 52 €
NOVO

ADVANCED GÉNIFIQUE NIGHT

Noćna krema za obnavljanje barijere kože

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 122 €
(2,440 €/1l.)

Bi-Facil

Dvofazni odstranjivač make-upa s očiju

Stara cijena Nova cijena 47 €
(376 €/1l.)

RÉNERGIE YEUX - Krema za područje oko očiju

Krema za područje oko očiju s učinkom protiv starenja

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 82 €

Hydra Zen Anti-Stress Cream

Hidratantna krema

Stara cijena Nova cijena 67 €
(134 €/100 ml.)

RÉNERGIE MULTI-LIFT NUIT

Noćna krema protiv znakova starenja kože

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 157 €
(3,140 €/1l.)
NOVO PUNJIVO

Rénergie Collagen+ Lift-Xtend Cream

Nova dimenzija u znanosti o kolagenu

Stara cijena Nova cijena 115 €

GÉNIFIQUE YEUX ULTIMATE

DUAL REPAIR CONCENTRATED EYE CREAM

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 77 €
(385 €/100 ml.)
NOVO

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM EYE

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 99 €
(495 €/100 ml.)

ROSE SUGAR SCRUB

Piling za lice

Jedna veličina dostupna
100 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(470 €/1l.)

HYDRA ZEN CREAM

✓ Anti-Stress Feuchtigkeitscreme
✓ Erfrischt & beruhigt die Haut sofort

Stara cijena Nova cijena 22 €
(146.67 €/100 ml.)

Mousse Eclat

Pjenasto sredstvo za čišćenje

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(235 €/1l.)

Bocage Gentle Caress Déodorant

Nježni njegujući roll-on dezodorans

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 32 €
(640 €/1l.)

Génifique Creme

Dnevna krema s anti-age učinkom

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 115 €
(2,300 €/1l.)
NOVO

ADVANCED GÉNIFIQUE YEUX LIGHT-PEARL

Serum za područje oko očiju i trepavice

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 92 €
(4,600 €/1l.)

LA VIE EST BELLE LOSION ZA TIJELO

MIRISNI LOSION ZA TIJELO

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 52 €
(26 €/100 ml.)

Galatée Confort

Mlijeko za čišćenje za suhu kožu

Stara cijena Nova cijena 72 €
(180 €/1l.)

Nutrix Royal Body

Intenzivno hranjiv i obnavljajući maslac za tijelo. Za suhu kožu

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 59 €
(295 €/1l.)

Absolue Longevity The Soft Cream

PRDN krema za učvršćivanje i regeneraciju

Stara cijena Nova cijena 310 €

Rénergie Multi-Lift Crème

Krema za smanjenje izgleda bora SFP 15

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 132 €
(2,640 €/1l.)

Eau Micellaire Douceur

Vodica za čišćenje lica, očiju i usana

Jedna veličina dostupna
400 ml
Stara cijena Nova cijena 72 €
(180 €/1l.)
NOVO ZA SUHI TIP KOŽE

RÉNERGIE H.P.N. 300-PEPTIDE RICH CREAM

HIJALURONSKA KISELINA - 300 VRSTA PEPTIDA - NIACINAMID

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 125 €
(250 €/100 ml.)

Galatéis Douceur

Losion za čišćenje lica i područja očiju

Jedna veličina dostupna
400 ml
Stara cijena Nova cijena 72 €
(180 €/1l.)

Absolue Rich Cream

Bogata krema s ekstraktima ruže

Stara cijena Nova cijena 310 €
(5,166.67 €/1l.)

La Vie Est Belle - Invigorating Fragranced Shower Gel

Gel za tuširanje

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 52 €
(260 €/1l.)

Hydra Zen Anti-Stress Night Cream

Noćna hidratantna krema protiv znakova stresa

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 79 €
(1,580 €/1l.)
NOVO

UV Expert Supra Screen Invisible Sun Stick SPF 50

Nevidljivi stick za zaštitu od sunca SPF 50 u putnom pakiranju za sve tipove kože, čak i osjetljivu.

Jedna veličina dostupna
18gr
Stara cijena Nova cijena 39 €

Hydra Zen Anti-Stress Rich Cream

Bogata hidratantna krema

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 67 €
(1,340 €/1l.)

Tonique Douceur

Hidratantni tonik. Bez alkohola

Jedna veličina dostupna
400 ml
Stara cijena Nova cijena 72 €
(180 €/1l.)
NOVO

Clarifique BX-Interceptor™ Serum

Brzo čišćenje mrlja

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 37 €

Crème Mousse-Confort

Kremasta pjena za čišćenje lica

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(376 €/1l.)

Absolue The Serum

Regenerirajući eliksir koncentrat

Stara cijena Nova cijena 360 €
(12,000 €/1l.)

Gel Éclat

Gel za nježno čišćenje lica

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(376 €/1l.)
NOV

Mascara Melter

Njezin odstranjivač maskare

Color:
Mascara Melter
Jedna nijansa dostupna
Stara cijena Nova cijena 45 €

NUTRIX CREAM

Boghata hranjiva krema za vrlo suhu i osjetljivu kožu

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 72 €
(144 €/100 ml.)
LIMITIRANO IZDANJE

Rénergie H.C.F. Triple Serum 50ml set za njegu kože

Majčin dan limitirano izdanje

Jedna veličina dostupna
Gift Set
Stara cijena Nova cijena 225 €

ABSOLUE REVITALIZIRAJUĆI SERUM ZA PODRUČJE OKO OČIJU

Serum za područje oko očiju

Jedna veličina dostupna
15 ml
Stara cijena Nova cijena 180 €
(12,000 €/1l.)
NOVO

Génifique Ultimate Serum-In-Essence

Ultimativna obnova kože iz korijena.

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 74 €

Rénergie Cream SPF 20

Krema protiv znakova starenja, za korekciju bora i pigmentnih mrlja

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 120 €
(240 €/100 ml.)
Refill

ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR CREAM

ACTIVATE SKIN'S LONGEVITY FROM THE ROOT

Stara cijena Nova cijena 440 €
(880 €/100 ml.)

ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR LOTION

TONIFYING MICRO-DIFFUSION CONDITIONING SKIN FOR L'EXTRAIT PROTOCOL

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 225 €
(150 €/100 ml.)
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj