Glavni sadržaj

Njega po kategoriji proizvoda

Njega po kategoriji proizvoda
(49 proizvodi)
NOVO INOVACIJA

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM

Serum visoke učinkovitosti za spriječavanje pojava znakova starenja

Stara cijena Nova cijena 157 €
(3,140 €/1l.)

H.P.N. 300-PEPTIDE CREAM

KOREKCIJA BORA SMANJENJE TAMNIH MRLJA OČVRŠĆIVANJE KOŽE LICA I VRATA

Stara cijena Nova cijena 125 €
(250 €/100 ml.)

RÉNERGIE H.P.N. UVMUNE SPF50 CREAM

Stara cijena Nova cijena 157 €
(209.33 €/100 ml.)
NOVO

RÉNERGIE C.R.x. TRIPLE SERUM RETINOL

Stara cijena Nova cijena 167 €
(334 €/100 ml.)

TONIQUE CONFORT

Stara cijena Nova cijena 72 €
(18 €/100 ml.)

GÉNIFIQUE ULTIMATE SERUM

Stara cijena Nova cijena 147 €
(294 €/100 ml.)

UV EXPERT SUPRA SCREEN SPF 50+

Jedna veličina dostupna
40 ml
Stara cijena Nova cijena 52 €
NOVO

ADVANCED GÉNIFIQUE NIGHT

Noćna krema za obnavljanje barijere kože

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 122 €
(2,440 €/1l.)

Bi-Facil

Dvofazni odstranjivač make-upa s očiju

Stara cijena Nova cijena 47 €
(376 €/1l.)

RÉNERGIE YEUX - Krema za područje oko očiju

Krema za područje oko očiju s učinkom protiv starenja

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 82 €

Hydra Zen Anti-Stress Cream

Hidratantna krema

Stara cijena Nova cijena 67 €
(134 €/100 ml.)

RÉNERGIE MULTI-LIFT NUIT

Noćna krema protiv znakova starenja kože

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 157 €
(3,140 €/1l.)
NOVO PUNJIVO

Rénergie Collagen+ Lift-Xtend Cream

Nova dimenzija u znanosti o kolagenu

Stara cijena Nova cijena 115 €

GÉNIFIQUE YEUX ULTIMATE

DUAL REPAIR CONCENTRATED EYE CREAM

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 77 €
(385 €/100 ml.)
NOVO

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM EYE

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 99 €
(495 €/100 ml.)

ROSE SUGAR SCRUB

Piling za lice

Jedna veličina dostupna
100 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(470 €/1l.)

HYDRA ZEN CREAM

✓ Anti-Stress Feuchtigkeitscreme
✓ Erfrischt & beruhigt die Haut sofort

Stara cijena Nova cijena 22 €
(146.67 €/100 ml.)

Mousse Eclat

Pjenasto sredstvo za čišćenje

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(235 €/1l.)

Bocage Gentle Caress Déodorant

Nježni njegujući roll-on dezodorans

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 32 €
(640 €/1l.)

Génifique Creme

Dnevna krema s anti-age učinkom

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 115 €
(2,300 €/1l.)
NOVO

ADVANCED GÉNIFIQUE YEUX LIGHT-PEARL

Serum za područje oko očiju i trepavice

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 92 €
(4,600 €/1l.)

LA VIE EST BELLE LOSION ZA TIJELO

MIRISNI LOSION ZA TIJELO

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 52 €
(26 €/100 ml.)

Galatée Confort

Mlijeko za čišćenje za suhu kožu

Stara cijena Nova cijena 72 €
(180 €/1l.)
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj