Glavni sadržaj
Three skincare products from Lancome displayed against a textured light background: a serum in a dark bottle, a cream in a pink jar, and a treatment in a silver tube.

PROIZVODI ZA NJEGU KOŽE

Više od 80 godina Lancôme pomaže ženama diljem svijeta da budu sretne i blistaju. Otkrijte naše formule za njegu koje kreiramo posebno za vas u specijaliziranim Lancôme laboratorijima.

Linije za njegu kože

Linije za njegu kože
(50 proizvodi)
Refill

ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR CREAM

ACTIVATE SKIN'S LONGEVITY FROM THE ROOT

Stara cijena Nova cijena 440 €
(880 €/100 ml.)
BESTSELLER

ABSOLUE ROSE 80 CLEANSING BALM-TO-FOAM

2-U-1 TRANSFORMATIVNI PROIZVODA ZA ČIŠĆENJE

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 110 €
(73.33 €/100 ml.)

HYDRA ZEN CREAM

✓ Anti-Stress Feuchtigkeitscreme
✓ Erfrischt & beruhigt die Haut sofort

Stara cijena Nova cijena 22 €
(146.67 €/100 ml.)

Rénergie Cream SPF 20

Krema protiv znakova starenja, za korekciju bora i pigmentnih mrlja

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 120 €
(240 €/100 ml.)

ABSOLUE L'EXTRAIT THE ELIXIR LOTION

TONIFYING MICRO-DIFFUSION CONDITIONING SKIN FOR L'EXTRAIT PROTOCOL

Jedna veličina dostupna
150 ml
Stara cijena Nova cijena 225 €
(150 €/100 ml.)
NOVO

Génifique Ultimate Cleanser

Naš prvi proizvod za čišćenje lica koji obnavlja kožu*

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 43 €
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj