Glavni sadržaj
Three skincare products from Lancome displayed against a textured light background: a serum in a dark bottle, a cream in a pink jar, and a treatment in a silver tube.

PROIZVODI ZA NJEGU KOŽE

Više od 80 godina Lancôme pomaže ženama diljem svijeta da budu sretne i blistaju. Otkrijte naše formule za njegu koje kreiramo posebno za vas u specijaliziranim Lancôme laboratorijima.

Linije za njegu kože

Linije za njegu kože
(50 proizvodi)

RÉNERGIE NANO-RESURFACER | 400 BOOSTER REFILL X6

Next Generation At-Home Skincare Device With Clinical Efficacy

Stara cijena Nova cijena 275 €
NOVO

Clarifique BX-Interceptor™ Serum

Brzo čišćenje mrlja

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 37 €

Absolue The Serum

Regenerirajući eliksir koncentrat

Stara cijena Nova cijena 360 €
(12,000 €/1l.)

Absolue Longevity MD Anticipate The Cream

Absolue Longevity MD Anticipate The Cream je visokoučinkovita krema za lice dizajnirana za održavanje mladolikog izgleda kože i sprječavanje ranih znakova starenja. Razvijena s Lancôme Longevity Integrative Science™ tehnologijom, cilja na vidljive znakove kao što su fine linije i gubitak sjaja, dok istovremeno podržava funkciju kožne barijere i štiti od oksidativnog stresa. Formula pomaže očuvati glatkoću, sjaj i ugodu mlade kože.

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 160 €
(320 €/100 ml.)
NOVO PUNJIVO

Génifique 30ml dnevna rutina

Vaša ultimativna rutina za obnovu kože

Jedna veličina dostupna
30 ml
Stara cijena Nova cijena 130 €

Crème Mousse-Confort

Kremasta pjena za čišćenje lica

Jedna veličina dostupna
125 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(376 €/1l.)
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj