Glavni sadržaj
Three skincare products from Lancome displayed against a textured light background: a serum in a dark bottle, a cream in a pink jar, and a treatment in a silver tube.

PROIZVODI ZA NJEGU KOŽE

Više od 80 godina Lancôme pomaže ženama diljem svijeta da budu sretne i blistaju. Otkrijte naše formule za njegu koje kreiramo posebno za vas u specijaliziranim Lancôme laboratorijima.

Linije za njegu kože

Linije za njegu kože
(50 proizvodi)

Hydra Zen Anti-Stress Rich Cream

Bogata hidratantna krema

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 67 €
(1,340 €/1l.)

Hydra Zen Anti-Stress Night Cream

Noćna hidratantna krema protiv znakova stresa

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 79 €
(1,580 €/1l.)

ABSOLUE EYE CREAM

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 167 €
(835 €/100 ml.)

HYDRA ZEN LIQUID MOISTURIZER

Tekuća hidratantna njega

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 65 €
(1,300 €/1l.)
NOVO ZA SUHI TIP KOŽE

RÉNERGIE H.P.N. 300-PEPTIDE RICH CREAM

HIJALURONSKA KISELINA - 300 VRSTA PEPTIDA - NIACINAMID

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 125 €
(250 €/100 ml.)
novo

Rénergie Multi-Glow Cream

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 112 €
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj