Glavni sadržaj
Three skincare products from Lancome displayed against a textured light background: a serum in a dark bottle, a cream in a pink jar, and a treatment in a silver tube.

PROIZVODI ZA NJEGU KOŽE

Više od 80 godina Lancôme pomaže ženama diljem svijeta da budu sretne i blistaju. Otkrijte naše formule za njegu koje kreiramo posebno za vas u specijaliziranim Lancôme laboratorijima.

Linije za njegu kože

Linije za njegu kože
(50 proizvodi)

Génifique Creme

Dnevna krema s anti-age učinkom

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 115 €
(2,300 €/1l.)

ROSE SUGAR SCRUB

Piling za lice

Jedna veličina dostupna
100 ml
Stara cijena Nova cijena 47 €
(470 €/1l.)

Galatée Confort

Mlijeko za čišćenje za suhu kožu

Stara cijena Nova cijena 72 €
(180 €/1l.)
NOVO

Absolue Longevity MD Reset The Serum

Lice i oči

Stara cijena Nova cijena 185 €
(370 €/100 ml.)
NOVO

ADVANCED GÉNIFIQUE YEUX LIGHT-PEARL

Serum za područje oko očiju i trepavice

Jedna veličina dostupna
20 ml
Stara cijena Nova cijena 92 €
(4,600 €/1l.)

Nutrix Royal Body

Intenzivno hranjiv i obnavljajući maslac za tijelo. Za suhu kožu

Jedna veličina dostupna
200 ml
Stara cijena Nova cijena 59 €
(295 €/1l.)
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj