Glavni sadržaj
The image requires a width or/and height

KREME ZA LICE

Kreme za lice

Hydrate, correct, lift and regenerate your skin with our advanced
anti-ageing moisturizing creams. Ultimate textures for ultimate care.

Kreme za lice
(17 proizvodi)

RÉNERGIE H.P.N. UVMUNE SPF50 CREAM

Stara cijena Nova cijena 157 €
(209.33 €/100 ml.)
NOVO

ADVANCED GÉNIFIQUE NIGHT

Noćna krema za obnavljanje barijere kože

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 122 €
(2,440 €/1l.)

Absolue Rich Cream

Bogata krema s ekstraktima ruže

Stara cijena Nova cijena 310 €
(5,166.67 €/1l.)

NUTRIX CREAM

Boghata hranjiva krema za vrlo suhu i osjetljivu kožu

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 72 €
(144 €/100 ml.)

Rénergie Multi-Lift Crème

Krema za smanjenje izgleda bora SFP 15

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 132 €
(2,640 €/1l.)

Génifique Creme

Dnevna krema s anti-age učinkom

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 115 €
(2,300 €/1l.)

Hydra Zen Anti-Stress Cream

Hidratantna krema

Stara cijena Nova cijena 67 €
(134 €/100 ml.)

Hydra Zen Anti-Stress Rich Cream

Bogata hidratantna krema

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 67 €
(1,340 €/1l.)

Hydra Zen Anti-Stress Night Cream

Noćna hidratantna krema protiv znakova stresa

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 79 €
(1,580 €/1l.)

HYDRA ZEN CREAM

✓ Anti-Stress Feuchtigkeitscreme
✓ Erfrischt & beruhigt die Haut sofort

Stara cijena Nova cijena 22 €
(146.67 €/100 ml.)

H.P.N. 300-PEPTIDE CREAM

KOREKCIJA BORA SMANJENJE TAMNIH MRLJA OČVRŠĆIVANJE KOŽE LICA I VRATA

Stara cijena Nova cijena 125 €
(250 €/100 ml.)

RÉNERGIE MULTI-LIFT NUIT

Noćna krema protiv znakova starenja kože

Jedna veličina dostupna
50 ml
Stara cijena Nova cijena 157 €
(3,140 €/1l.)
Orientation message
Za najbolje iskustvo, okrenite uređaj